KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526354

nr 1752 6354

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Skeppsbron". Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:29:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall